Autor Wątek: Zapisy do stada.  (Przeczytany 3017 razy)

Shayla

  • Przewodniczka Stada Mgły
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • ****************
  • Wiadomości: 150
  • W naszych czasach szybkość i magia niewystarczają.
    • Zobacz profil
Zapisy do stada.
« dnia: Luty 20, 2013, 15:27:31 »
Tu zapisujemy się do stada Mgły na podstawie formularza.
Formularz:
Imię:
Wiek:
Płeć:
Charakter:
Historia:
UWAGA!
Jednorożcami można być niezależnie od rangi ale nie można używać magii bez odpowiedniej rangi. 
Pegazami być nie można dopiero po dostaniu odpowwiedniej rangi otrzymuje się skrzydła.
Pamiętajcie! Tylko Pzrywódczynie stad piszą kolorem!

« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2013, 20:33:43 wysłana przez Shayla »
Moce: 5-ty żywioł ,zamienianie myśli w rzeczywistość,niewidzialność,czytanie w myślach,pojawianie się w dwóch miejscach naraz,rozmawianie ze zwierzętami i roślinami,zmana kształtu.
Rodzina:Ojciec i Matka nie żyją
Potomstwo:Amelia(zaginiona córka), Saphira.
Partner:Szukam!!)

Tiara

  • Czarodziej
  • Aktywny użytkownik
  • ********
  • Wiadomości: 133
  • Czas służy ale nie istnieje....
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do stada.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2013, 20:17:59 »
Imię: Tiara
Wiek: 8 lat
Płeć: Klacz
Charakter: Klacz przeważnie jest spokojna. To znaczy spokojna w sensie nie agresywna, ale lubi zabawy z towarzystwem. Potrafi czekać, jeżeli wie, że w końcu coś dostanie w nagrodę, lecz uczy się, być cierpliwym i bez nagrody. No cóż, Tiara jest łagodnie usposobiona w stosunku do osób, którym zaufała. Jeżeli chodzi o inteligencję to tak, tak i jeszcze raz tak. Klacz jest niezwykle inteligentna i skora do nauki i tresury, ale współpracuje tylko z osobami, z którymi czuje się bezpiecznie. Jej temperament jest zrównoważony. Przywiązuje się do stworzeń, ale trzeba na to zasłużyć.
Historia: Urodziła się na wolności. Jej rodzice byli czystej krwi. Wychowywała się w obecności swojej matki i ojca, który był przewodnikiem stada. Wszystko zapowiadało się na to, że będzie dziką i nieufną klaczą, lecz niestety, gdy miała około 3 lat jej stado zostało rozdzielone. Matkę klaczy niestety rozdzielono i wywieziono, tam gdzie ją chcieli, czyli do hodowli. Samej Tiarze się nie poszczęściło i trafiła do specjalnego schroniska dla koni. Poznała tam różne konie, z różnych miejsc. Zabawiała tam 6 miesięcy, a klacz nadal nie dawała nikomu do siebie podejść bez bójki. Ludzie mieli już jej dosyć, a ona nadal nie chciała się oswoić. Postanowili wynająć specjalnego tresera koni, ale i on mało zdziałał, ale przed wyjściem zostawił wizytówkę pewnej nastolatki, która świetnie radziła sobie z trudnymi końmi. Właściciele schroniska nie mając większego wyboru skorzystali z okazji i zadzwonili do tej treserki. Ona przyjechała, obejrzała klacz, a po zapoznaniu jej historii, spokojnie weszła do jej boksu. Wszyscy po prostu oniemieli, bo klacz nie zachowywała się tak jak zwykle. Była grzeczna i posłuszna. Osoby, które opiekowali się Tiarą spytali zdziwieni co ona zrobiła, że klacz po prostu ją przyjęła. Ona tylko im powiedziała, że Tiara czuje się samotna, a jak okażemy dla niej poparcie i zrozumienie ta to wyczuje i przyjmie do siebie. Ona wyczuwa emocje z nią związane i akceptuje tylko tych, którzy ją rozumieją. Tak oto została narodzona przyjaźń pomiędzy treserką, a klaczą. Poruszona historią tego zwierzęcia przygarnęła go do siebie i tam zajmowała się jej rehabilitacją. Udało się, a od tamtego czasu klacz żyje po prostu w niebie, bo pierwszą osobą, której zaufała była właśnie ona. Jej niebo nie trwało długo. Gdy jej tresura się skończyła, treserka miała wypadek przy innym koniu. Ten wypadek okazał się bardzo poważny. Dziewczyna długo leżała w szpitalu i nie mogła przyjeżdżać do swoich podopiecznych. Tiara odczuła tę pustkę. Z czasem robiła się ponownie dzika, a więc postanowiono sprzedać ją na rzeź. Jak widać klacz ma jakiegoś niewiarygodnego pecha do wypadków. Podczas jazdy przyczepa złapała gumę, a Tiara w międzyczasie uciekła. Teraz, tak jak na początku swego żywota, żyje na wolności, choć do tej pory czasami doskwiera jej pustka po straconej właścicielce.
Moc: Władanie nad żywiołami

Rodzina: Zginęła
Partner: Poszukiwany
Potomstwo: Brak

Shayla

  • Przewodniczka Stada Mgły
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • ****************
  • Wiadomości: 150
  • W naszych czasach szybkość i magia niewystarczają.
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do stada.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2013, 20:32:22 »
Zostajesz Czarodziejką zobacz co to oznacza. Można awansować! Możesz już grać i ustaw avatar.  ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2013, 20:52:39 wysłana przez Shayla »
Moce: 5-ty żywioł ,zamienianie myśli w rzeczywistość,niewidzialność,czytanie w myślach,pojawianie się w dwóch miejscach naraz,rozmawianie ze zwierzętami i roślinami,zmana kształtu.
Rodzina:Ojciec i Matka nie żyją
Potomstwo:Amelia(zaginiona córka), Saphira.
Partner:Szukam!!)

Amelia

  • Księżniczka
  • Aktywny użytkownik
  • **************
  • Wiadomości: 161
  • Mów mi Amy
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do stada.
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 20, 2013, 21:19:45 »
Formularz:
Imię: Amelia
Wiek: 6 miesięcy
Płeć: klacz
Charakter: miła,zaradna,inteligentna,pomocna,empatyczna,czuła,tchórzliwa
Historia: Kiedy była mała spacerowała z mamą po łące, kiedy nagle zobaczyła ślicznego motyla. Bez namysłu pobiegła w jego stronę nie patrząc się za siebie. Zgubiła się i długo wędrowała przez las w poszukiwaniu mamy. Kiedy straciła nadzieję trafiła do Stada Gwiazd. Była tam wyrzutkiem, niechcianym dziwolągiem którego interesowała tylko natura. Siedziała sama ze łzami w oczach patrząc na inne zrebaki które pokazywały ją palcami, popychały i szczypały kiedy tylko miały ku temu okazję, aż pewnego dnia jej opiekunka wyrzuciła.Dlaczego? Ponieważ zaszła w ciążę i nie było dla już miejsca dla Ameli.Jako wymówkę powiedziała że nienawidzi jej bo ona uwielbia wodę i kwiaty a gwiazdy jej nie interesują. Przez kilka miesięcy błąkała się aż trafiła tutaj mając nadzieję że ktoś ją przygarnie i obdarzy uczuciem którego nigdy nie doznała-miłością.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2013, 12:37:49 wysłana przez Amelia »
Rodzina:
Ciocia: Rosa
Mama: Shayla
Ojciec: Shadow (nie żyje)
Siostra: Saphira
Moce:
Rozmawianie ze zwierzętami i roślinami
Zmiana kształtu
Uśmierzanie bólu

Shayla

  • Przewodniczka Stada Mgły
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • ****************
  • Wiadomości: 150
  • W naszych czasach szybkość i magia niewystarczają.
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do stada.
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 20, 2013, 21:29:13 »
Zostajesz źrebakiem. Możesz już grać. :D
Moce: 5-ty żywioł ,zamienianie myśli w rzeczywistość,niewidzialność,czytanie w myślach,pojawianie się w dwóch miejscach naraz,rozmawianie ze zwierzętami i roślinami,zmana kształtu.
Rodzina:Ojciec i Matka nie żyją
Potomstwo:Amelia(zaginiona córka), Saphira.
Partner:Szukam!!)

Amelia

  • Księżniczka
  • Aktywny użytkownik
  • **************
  • Wiadomości: 161
  • Mów mi Amy
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do stada.
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 20, 2013, 21:29:50 »
dzięki  ;D
Rodzina:
Ciocia: Rosa
Mama: Shayla
Ojciec: Shadow (nie żyje)
Siostra: Saphira
Moce:
Rozmawianie ze zwierzętami i roślinami
Zmiana kształtu
Uśmierzanie bólu

Shayla

  • Przewodniczka Stada Mgły
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • ****************
  • Wiadomości: 150
  • W naszych czasach szybkość i magia niewystarczają.
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do stada.
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 20, 2013, 22:14:17 »
Awansujesz na księżniczkę. pOnieważ jesteś moją zaginioną córką. ;D
Moce: 5-ty żywioł ,zamienianie myśli w rzeczywistość,niewidzialność,czytanie w myślach,pojawianie się w dwóch miejscach naraz,rozmawianie ze zwierzętami i roślinami,zmana kształtu.
Rodzina:Ojciec i Matka nie żyją
Potomstwo:Amelia(zaginiona córka), Saphira.
Partner:Szukam!!)

Dannyl

  • Zwiadowca
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do stada.
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 21, 2013, 13:33:02 »
Imię: Dannyl
Wiek: 10 lat (długowieczny)
Płeć: Ogier
Charakter: Miły, zabawny, przyjacielski, rozmowny, reszta się okaże ;D
Historia: Urodziłem się w... Czy raczej na... Pustkowiu. Pustkowiu pozostałym po wojnie magów. Jako źrebak nawet nie znałem innych koni, ponieważ byłem w ciągłym zamknięciu. Moja matka zmarła po moich urodzinach, ojca zabił mag, robiąc mu tylko płytką ranę na karku. Wtedy byłem jeszcze małym źrebakiem, nie miałem pojęcia, jak to możliwe. Gdy dorosłem i stałem się młodym, rządnym przygód koniem, magów, którzy mieszkali na Pustkowiu, przybyło przynajmniej o połowę więcej. Gdy miałem 8 lat, pewnego dnia do obozu, który ciągle zmienialiśmy, wbiegł dysząc koń. Boki miał pokryte pianą, dyszał. Na jego grzbiecie siedział mag, krzycząc przeraźliwie o jakichś innych magach, kupcach, mocy itp. Magowie powsiadali szybko na moich pobratymców oraz na mnie i popędzili nas. Jechaliśmy w milczeniu przez około dwa dni, nie zatrzymując się ani razu. Gdy w końcu odpoczęliśmy, magowie powyciągali noże i sztylety. Ja i moi pobratymcy znaliśmy te ostrza. Nikt nie uszedł żywy spod niego. Magowie nagle rzucili się na nas. Ja cichcem uciekłem, ponieważ po pierwsze jestem tchórzem, a po drugie na Pustkowiu jest mnóstwo skał, kamieni, skalnych grzybów i innych. Błąkałem się po pustyni bez celu, bez jedzenia, bez picia, przez dwa miesiące, żywiąc się chwastami i pijąc rosę. W końcu spotkałem starego konia, który wyprowadził mnie z tej śmiertelnej pułapki na pokryte zielenią wzgórza, przez góry. Wyjaśnił mi, że magowie, u których żyłem, to wyrzutki, Ichani, którzy wypadli z łask swego ludzkiego króla. Stary koń posypał mnie jakimś proszkiem, mówiąc, że teraz będę miał skrzydła i róg, które miałem zawsze a on mi je odsłonił. Jednak moje skrzydła były niezdolne do latania. Podziękowałem mu i uciekłem. Po dwóch latach wałęsania się trafiłem tutaj. Nigdy jednak nie zapomniałem starego konia ani rzezi i wrzasków przerażonych koni.
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2013, 13:34:49 wysłana przez Dannyl »

Shayla

  • Przewodniczka Stada Mgły
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • ****************
  • Wiadomości: 150
  • W naszych czasach szybkość i magia niewystarczają.
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do stada.
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 23, 2013, 10:34:51 »
Przyjęty na zwiadowcę możesz grać.
Moce: 5-ty żywioł ,zamienianie myśli w rzeczywistość,niewidzialność,czytanie w myślach,pojawianie się w dwóch miejscach naraz,rozmawianie ze zwierzętami i roślinami,zmana kształtu.
Rodzina:Ojciec i Matka nie żyją
Potomstwo:Amelia(zaginiona córka), Saphira.
Partner:Szukam!!)

Shayla

  • Przewodniczka Stada Mgły
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • ****************
  • Wiadomości: 150
  • W naszych czasach szybkość i magia niewystarczają.
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do stada.
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 23, 2013, 21:26:06 »
Imię: Saphira
Wiek: dopiero po urodzeniu
Płeć: Samica
Charakter: miła, przyjazna, pełna życia
Moce z jakimi się urodziła: rozmawianie ze zwierzętami i roślinami, uśmieżanie bólu.
Moce: 5-ty żywioł ,zamienianie myśli w rzeczywistość,niewidzialność,czytanie w myślach,pojawianie się w dwóch miejscach naraz,rozmawianie ze zwierzętami i roślinami,zmana kształtu.
Rodzina:Ojciec i Matka nie żyją
Potomstwo:Amelia(zaginiona córka), Saphira.
Partner:Szukam!!)

Shayla

  • Przewodniczka Stada Mgły
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • ****************
  • Wiadomości: 150
  • W naszych czasach szybkość i magia niewystarczają.
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do stada.
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 23, 2013, 21:26:48 »
Księżniczka.
Moce: 5-ty żywioł ,zamienianie myśli w rzeczywistość,niewidzialność,czytanie w myślach,pojawianie się w dwóch miejscach naraz,rozmawianie ze zwierzętami i roślinami,zmana kształtu.
Rodzina:Ojciec i Matka nie żyją
Potomstwo:Amelia(zaginiona córka), Saphira.
Partner:Szukam!!)

Amelia

  • Księżniczka
  • Aktywny użytkownik
  • **************
  • Wiadomości: 161
  • Mów mi Amy
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do stada.
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 23, 2013, 21:27:35 »
Ej!
Rozmawianie ze zwierzętami i roślinami i uśmierzanie bólu to moja moc >.<
Hej macie takie same moce  ;) Prawie ;D
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2013, 21:36:42 wysłana przez Shayla »
Rodzina:
Ciocia: Rosa
Mama: Shayla
Ojciec: Shadow (nie żyje)
Siostra: Saphira
Moce:
Rozmawianie ze zwierzętami i roślinami
Zmiana kształtu
Uśmierzanie bólu

Amelia

  • Księżniczka
  • Aktywny użytkownik
  • **************
  • Wiadomości: 161
  • Mów mi Amy
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do stada.
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 23, 2013, 21:47:50 »
ale czemu?! jest tyle mocy a ona musi mieć moje?  :(
Rodzina:
Ciocia: Rosa
Mama: Shayla
Ojciec: Shadow (nie żyje)
Siostra: Saphira
Moce:
Rozmawianie ze zwierzętami i roślinami
Zmiana kształtu
Uśmierzanie bólu

Shayla

  • Przewodniczka Stada Mgły
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • ****************
  • Wiadomości: 150
  • W naszych czasach szybkość i magia niewystarczają.
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do stada.
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 24, 2013, 13:13:15 »
Wiesz ty i ona jesteście moimi córkami i musicie mieć takie same a z resztą ty masz ich więcej. :o
Moce: 5-ty żywioł ,zamienianie myśli w rzeczywistość,niewidzialność,czytanie w myślach,pojawianie się w dwóch miejscach naraz,rozmawianie ze zwierzętami i roślinami,zmana kształtu.
Rodzina:Ojciec i Matka nie żyją
Potomstwo:Amelia(zaginiona córka), Saphira.
Partner:Szukam!!)

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
variabler naczelnysztabdowodcow bp-ppogang ninshama skarpetkacrraft